Audi Q5
2.0 TFSI QUATTRO AUT. | CRUISE | CLIMATE | LEDER | LMV | PRIVACY | STOELVERW.
Direct kopen, basisprijs: € 15.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.900,-
LEASEPRIJS: € 262,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TFSI QUATTRO AUT. | CRUISE | CLIMATE | LEDER | LMV | PRIVACY | STOELVERW. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 1 oktober 2012 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 145.676 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-017-RL |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 165 kw / 225 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.730 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.365 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- S Line exterieur
- Adaptive light
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Glas, donker getint (Privacy Glas)
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- audioinstallatie met CD-speler
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- Telefoonvoorbereiding basis
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- cruise control
- Designpakket Leder Fijnnappa
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- Inleg, eikenhout "Beaufort"
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstoelen
- sportstuur
- Stuurwiel, vierspaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels
- Stuurwiel, vierspaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningcontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp plus
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Lichtmetalen velgen
- Navigatie-pakket 3
- Sportonderstel
- spraakbediening
- start/stop systeem